Nesër super-derbi Chelsea vs Man Utd

31.03.2013 (komentet: 0)

Anglia nesër sjell super-derbin që zhvillohet në Stamford-Bridge, Chelsea vs Man Utd,në kuader të kupes FA.

Ndeshja e parë e zhvilluar në Old-Traford,përfundoi 2-2,edhe pse Chelsea ka mundur të fitonte,pas leksjonit që i dha skuadres nga Manchesteri.

Presioni është mbi Kampionin në fuqi Evropian,  Chelsea-n,që kërkon rezultat pozitiv,për ta shpëtuar sezonin.

Atmosfera në të dyja taboret është e qetë,por ndeshje Chelsea vs Man Utd,që fillon nga ora 13h30,pritet të jetë shumë intersante,me gola,dhe lojë të bukur për sy.

Shkuajti Lulzim Ademi.

Kthehu mbrapa

Shto koment