MOURINHO E PRANON: PSG-JA ISHTE MË E MIRË

12.03.2015 (komentet: 0)

Chelsea u eliminua nga Championis, pasi në ndeshjen e dytë barazoi me rezultat 2-2 ndaj PSG-së.

 

Trajneri portugez Jose Mourinho e ka pranuar së skuadra franceze ishte më e mirë së skuadra që ai e drejton dhe për këtë u kualifikua në çerekfinale.
“Ne nuk u paraqitem si duhet, kurse kundërshtari ynë ishte më e i fortë së ne. Ata ishin më të fortë duke e përballuar presionin, pasi ishin me dhjetë lojtarë dhe nuk kishin çfarë të humbnin”, tha Mourinho.
 

Kthehu mbrapa

Shto koment