Gjilani arrin fitore të rëndësishme

05.05.2014 (komentet: 0)

Gjilani sot ka arritur një fitore të rëndësishme për kalimin në Superligën e Kosovës.

Gjilanasit të udhëhequr nga Muharrem Sahiti, sot kanë mposhtur Ballkanin me rezultat 2 – 0

Ky është një hap i madh drejt rikthimit të KF Gjilani në Superligën e Kosovës. Gjilani tani ka 47 pikë të grumbulluara me 14 fitore, 5 barazime dhe 5 humbje.

 

Kthehu mbrapa

Shto koment