Drita befason Besën, e mposhtë 1-0 në Gjilan

18.09.2015 (komentet: 0)

Drita ja ka arritë që ta mposhtë Besën e Pejës në Gjilan ku golin e vetëm për skuadrën e Dritës e shënoi Alban Shillova , pak para përfundimit të ndeshjes ,  në minutën e 83'.

Pjesa e parë ishte e barabart, ndërsa në pjesën e dytë Besa luajti më mirë por i mungoi fati, "Kur nuk shënon , pëson" ,kurse skuadra e Dritës  shënoi dhe fitoi 3 pikë shumë të rëndesishme!

Edhe Drita edhe Besa pas 5 xhirove kanë pikë të barabarta , që të dya kanë nga 7 pikë.

Kthehu mbrapa

Shto koment