Zbulohet tradhëtia Tony Blair-Wendi?

18.03.2014 (komentet: 0)

Është zbuluar një fotografi e treshes shumë të përfolur në media, si dhe për tradhtinë e mundshme mes ish- kryeministrit britanik Tony Blair dhe Wendi Deng.

Janë akuzuar shumë për një lidhje mes Tony dhe Wendi, e cila ishte e martuar me Rupert Murdoch, por që i dhanë fund martesës kur u zbuluan disa mesazhe mes Wendit dhe Blair.

Kjo fotografi tregon, se si ata ndihen shumë mirë dhe të gëzuar pranë njëri tjetrit, gjersa po e festonin ditëlindjen e 40-të të Wendit, por çka ndodhi saktësisht, kur Murdoch iu afrua atyre dhe ua shuajti buzëqeshjen.

Fotografia është bërë në vitin 2008 dhe tashmë është bërë publike për të dëshmuar edhe njëherë akuzat që i janë bërë kundrejt tradhtisë së tyre. 

/I.Ajeti/

Kthehu mbrapa

Shto koment