Puthja treshe e Simpson

11.03.2014 (komentet: 0)

Këngëtarja dhe aktorja amerikane, Jessica Simpson, ka publikuar disa fotografi në Instagram duke treguar për mënyrën e argëtimit me shoqet e saja.

 

Mirëpo, njëra nga fotografitë është komentuar mjaft, pasi që në të 33-vjeçarja shihet duke nisur një puthje me dy shoqe të saj.

Ajo është puthur me aktoren Odette Annable dhe këngëtaren Stephenie Pearson.

“Nata e vajzave... meshkujt tanë po shikojnë”, ka shkruar Simpson krahas fotografisë.

/I.Ajeti/

Kthehu mbrapa

Shto koment