Elinel godet si "Legend"

27.04.2014 (komentet: 0)

Një prej reperëve më të talentuar shqiptar, Elinel, ka publikuar projektin e tij të ri, të parin projekt të madh për vitin 2014.

Projekti titullohet "Legend" dhe e shfaq reperin në stilin e tij të zakonshëm, me shumë shokë përreth dhe në ambiente reale pa shumë vetura të shtrenjta e femra të zjarrta. Muzikën e ka punuar producenti nga Ulqini, X, teksa videoklipin e ka realizuar Agon Hamza në Kamerë, Veton Bekteshi në montazhë dhe natyrisht teksti nga vet reperi. Ky projekt e shënon rikthimin e Elinel në skenën e muzikës shqiptare, pas projektit "Bullet" të publikuar kohë më parë. Elinel është një prej reperëve më premtues

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment