Edhe Blero me shokë bëjnë “selfie”

26.03.2014 (komentet: 0)

Politikanë e artistë të ndryshëm anë e kënd botës nuk i kanë shpëtuar “Selfie-it”. Foto të ndryshme kanë bërë edhe zyrtarët më të lartë të vendit tonë, duke përfshirë edhe kryeministrin Hashim Thaçi.

E së fundmi, foto të ngjashme disa herë radhazi, ka bërë edhe Blerim Muharremi, i njohur si Blero.

Me sa duket këngëtari në fjalë, ka bërë “Selfie” me dostat e tij, në zyret ku dhe po punon për projektin më të ri muzikor “Elephant”.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment