"Dhurata", titulli i albumit i këngëtares me të njëjtin emër

07.03.2014 (komentet: 0)

Ylli shqiptar i muzikës moderne, Dhurata Ahmetaj, tashmë e ka të konfirmuar albumin e ri dhe titullin e tij.

 

Këngëtarja e cila është duke punuar albumin e ri në heshtje dhe larg vëmendjes së mediave, duket se është në përfundim të tij.

“Dhurata” quhet albumi i ri i këngëtares që ka po ashtu të njëjtin emër dhe me siguri kjo mund të konsiderohet si një dhuratë për adhuruesit e saj.

Titullin e albumit të ri të bukuroshes e ka konfirmuar top menaxheri i saj, këngëtari Blero, Bashkëthemeluesi i kompanisë Elephant e ka konfirmuar titullin e ri të albumit të këngëtares në Instagram.

/I.Ajeti/

Kthehu mbrapa

Shto koment