Zyrtare: Vilanova e lë Barcelonën!!

19.07.2013 (komentet: 0)

Bomba në futbollin spanjoll ka të bëjë me skuadrën e Barcelonës. Tito Vilanova nuk do të jetë më trajner i Barcelonës. Trajneri që bëri histori me Barcelonën që në edicionin e tij të parë, ka njoftuar largimin nga skuadra.

Për më shumë detaje do të mbahet sot një konferencë në orën 20:30. Raportohet se Vilanovës i është rikthyer sëmundja me kancer dhe se ai nuk mund të vazhdoj më me këtë punë.

Sandro Rosell dhe Andoni Zubizarreta do të dalin në konferencë për ti qartësuar të gjitha.

Kthehu mbrapa

Shto koment