Zyrtare: Mourinho rikthehet në Chelsea

03.06.2013 (komentet: 0)

Faqja e skuadrës së Chelseat e ka zyrtarizuar para pak minutash Jose Mourinhon si trajner të ri të skuadrës. Mourinho ka nënshkruar kontratë 4 vjeçare me Chelsean duke bërë rikthimin surprizë pas 6 vitesh te kjo skuadër.

Faqja e Chelset poashtu i ka zyrtarizuar asistentët e Mourinhos, të cilët janë Rui Faria, Silvino Louro dhe Jose Morais. Skuadra njofton se prezantimi i Mourinhos në "Stamford Bridge" do të bëhet me 10 qershor.

Kthehu mbrapa

Shto koment