Zyratre : Zlatan Ibrahimovic vazhdon karrieren e tij si futbollist

19.01.2014 (komentet: 0)

Zlatan Ibrahimovic do të vazhdojë të luaj futboll.

Karjeren si futbollist ai do ta vazhdojë pas fitorës së Chelsea-t, 3-1 ndaj MAN u.

Ibra kishte premtuar se do të jep fundë karrjers nese Man u fiton, por një gjë e tillë nuk ndodhi sepse Chelsea dhe Man u kan dallime si nata me diten në cilsin e skuadrës.

Punoi Lulzim Ademi.

Kthehu mbrapa

Shto koment