Xhaka tremb serbët, tani e bëjnë edhe ‘Hitler’

21.10.2014 (komentet: 0)

Mediat serbe e kanë quajtur skandaloze përshëndetjen që Taulant Xhaka dha me dorën e tij të djathtë.

Kurir shkruan se anëtari i Kombëtares shqiptare bëri një përshëndetje naziste pas ndeshjes së Baselit kundër Young Boys.

Madje, ata e krahasojnë atë me ish-liderin famëkeq të Gjermanisë, Adolf Hitler.

 

Gjithsesi, vetë Taulanti ka theksuar se kjo ishte vetëm një përshëndetje e tij për familjarët dhe asgjë më shumë./kokaj.net/ 

Kthehu mbrapa

Shto koment