Wikipedia zyrtarizon: André Schürrle, lojtar i Chelseat!

18.04.2013 (komentet: 0)

Faqja Wikipedia zyrtarizon André Schürrle si lojtar të Chelsea-t.

Futbullisti i ri Gjerman,André Schürrle është tashmë lojtar i Kampionit në fuqi Evropian, Chelsea-t, gjithënjë sipas faqes Wikipedia.

Ai i ka kushtuar skuadres Londineze 22 milion euro, zyrtarizimi pritet neser, pasiqë Bayern Leverkusen e Chelsea thuhet se e kanë kryer marveshjen.

Madje vet lojtari ka thënë se ndihet krenar me kalimin në Chelsea, dhe se ka kohë që e ka ëndërruar këtë kalim.

Me poshtë mundë ta shihni një video, një përmbledhje nga momentet më të mira  të Schurrle.

Përgaditi: Lulzim Ademi.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=7eonsHNYAvs&fb_source=message

 

Kthehu mbrapa

Shto koment