U mund Serbia me golin e shqiptarit

16.10.2012 (komentet: 0)

Futbollistët shqiptarë të Kombëtares së Maqedonisë, Agim Ibraimi dhe Ferhan Hasani, para ndeshjes me Serbinë deklaruan se janë të gatshëm të përmirësojnë gabimet nga përballja me Kroacinë, që u zhvillua të premten e kaluar. Ata pohuan se do të jepnin maksimumin në ndeshjen eliminatore kundër Serbisë për të nxjerrë një rezultat sa më të favorshëm, dhe e arritën një gjë të tillë.

image

 

 

“Atmosfera është e mirë. Edhe pse kemi disa mungesa në ekip mendoj se ne të tjerët do të japim më të mirën nga vetja për të nxjerrë rezultat sa më të mirë në sfidën me Serbinë”, tha Hasani, para ndeshjes.

 Reprezentacioni i Maqedonisë fitoi sonte Serbinë, edhe atë me golin Agim Ibrahimit, duke përfunduar kjo ndeshje fudbollistike me rezultatin 1:0/

video  .Almakos.com

Kthehu mbrapa

Shto koment