Triumfon Majlinda

29.07.2012 (komentet: 0)

Kjo është Majlinda jonë, triumfoi në garën e parë!

Majlinda, ka garuar në kategorinë deri në 52 kg dhe në sfidën e parë ka mundur me xhudisten nga Finlanda, Jaana Sundberg.

Sfida e radhës për Majlindën do të jetë Christianne Legentil nga Mauritiusi.

Kthehu mbrapa

Shto koment