Torres: Nuk shkoj te Barca, se lë Mourinhon

15.06.2013 (komentet: 0)

Fernando Torres ka deklaruar se nuk do të kaloj te Barcelona. Sulmuesi i Chelseat ka thënë se do të qëndroj në Chelsea për tu bërë përsëri sulmuesi më i mirë në botë.

"Unë dua të qëndroj te Chelsea sepse Mourinho mund të më bëjë përsëri sulmuesin më të mirë në botë. Unë do ti tregoj atij për synimet e mija dhe ai do të tregoj se çka pret nga unë. Të dëgjosh se Barcelona është e interesuar për ty, është një nder i madh por se unë do të vazhdoj te Chelsea" deklaroj Torres.

Kthehu mbrapa

Shto koment