Suarez: Nuk largohem nga Liverpooli

15.05.2014 (komentet: 0)

Sulmuesi i Liverpoolit, Luis Suarez, ka deklaruar se ai nuk e ka në plan që të largohet nga Liverpooli përkundër spekulimeve të shumta.

“Koka ime tani është e fokusuar në Botëror”.

“Unë kam pasur sezon shumë të mirë me Liverpoolin, por tani mendoj për Botëror. Të gjithë e dinë se gjithmonë ka spekulime nëpër media”.

“Ju e dni si janë mediat, se si ato spekulojnë, dhe ju tentoni që të tërheqni diçka. Unë e di se çfarë dua. Agjenti im më ka thënë se kush më kërkon e kush jo. është më shumë spekulim se sa realitet”, ka thënë Suarez. 

 

Kthehu mbrapa

Shto koment