Simpatizuesit serb provokojne sanxhaklinjtë

29.08.2016 (komentet: 0)

Në ndeshjen kampionale të liges së Serbisë nu futboll, e cila u zhvillua në N. Pazar, në mes C. Zvezdës dhe N.Pazarit. Simpatizuesit serb " Delije" nga Beogradi, përovokuan vendasët me foton e D. mihailoviqit dhe flamujt çetnik.

Ndërsa ata vendas me  brohoritjet, "Kosova  ,Kosova", " Kosva nuk është Serbis", " Shtëpia e verdhë", "Këtu është Turqi"

video

DelijeKthehu mbrapa

Shto koment