Shqipëria kthen nderin

16.10.2012 (komentet: 0)

Shqipëria ka shkëlqyer në ndeshjen e sontme në Qemail Stafa duke mposhtur Slloveninë si me rezultat ashtu edhe me lojë.

 

Pjesa e parë ishte fantastike për Shqipërinë pasi kishte raste mjaft shumë ndërsa edhe u shënua goli i fitorës në minutën e 36′ nga Odhise Roshi.

Pjesa e dytë ishte e mirë pasi Shqipërisë iu deshtë që vetëm të mbrohet pasi kishte avantazhin në anën e saj, por edhe ashtu sulmoj ndërsa minutat e fundit ishin për Sllovenët që sulmuan po hasën në ”MURIN KINEZ”, Lorik Cana dhe portierin Berisha.

Kthehu mbrapa

Shto koment