Shqipëria fiton midis Norvegjisë

22.03.2013 (komentet: 0)

Kombtarja e Shqipëris ka marur 3 pikë në udhëtimin e vështir në Norvegji

 

Përfaqsesja jonë zhvilloi një ndeshje të menqur të përqendruar në mes të fushes dhe në mbrojtje,Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Hamdi Salihi,përfqasuesja Shqiptare u nëshkua me 4 karton të verdhë,dhe Lila me të kuq.

M e këtë fitore Shqipëria shton shpresat për kualifikim në botrorin e vitit 2014.

Kthehu mbrapa

Shto koment