SHKËLZEN GASHI SHËNON DY GOLA ME BAZELIN (VIDEO)

05.04.2015 (komentet: 0)

 

Sulmuesi shqiptar Shkëlzen Gashi ka shënuar dy gola me skuadrën e tioj Bazelin, në ndeshjen kundër Aaraus.

Bazeli arriti ta fitojë këtë sfidë me rezultatin e thellë 6:0.

 

21:13 – Shkëlzen Gashi nuk po ndalet me Bazelin e tij. Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare ka shënuar një tjetër gol.

Gashi shënoi në sfidën Bazel – Aaraus të Superligës zvicerane të futbollit.

Bazeli po fiton me rezultatin e thellë 5:0 dhe Gashi shënoi golin e tretë

Shkelzen Gashi 3:0 | Basel – Aarau 04.04.2015 HD by EuropeanLeagueLiveGoal

Kthehu mbrapa

Shto koment