Shaqiri dhe Kovacic përshëndesin me shqiponjë

09.02.2015 (komentet: 0)

Superylli kosovar i Interit, Xherdan Shaqiri, dhe bashkëlojtari i tij kroat, Mateo Kovacic, kanë përshëndetur shqiptarët me shqiponjën dykrenore.

 

Xherdani edhe kësaj radhe nuk ka hezituar që t’i tregojë rrënjët e veta, teksa e ka mësuar edhe bashkëlojtarin e tij se si duhet përshëndetur shqiptarët.

Në anën tjetër, mesfushori kroat duke e ditur se sa tifozë të Interit janë shqiptarë, nuk ka hezituar që ta bëjë shqiponjën vetëm për t’i përshëndetur ata.

Kthehu mbrapa

Shto koment