Serbia mposhtet në stadiumin e Prishtinës

06.06.2012 (komentet: 0)

Serbia ka zhvilluar duelin e fundit në stadiumin Rasunda pajisjet e të cilit pas këtij dueli do i takojnë Republikës së Kosovës.

 
Suedia i ka mposhtur klubin serb me rrezultat 2-1 pas golit vendimtar të Zlatan Ibrahimovic.

Ndeshja ishte interesante dhe dramatike,ku Toivonen hapi serinë e golave për 1-0.Më pas Subotic barazoi rrezultatin dhe në fund nga pika e bardhë Ibra vendosi fatin e takimit

Kthehu mbrapa

Shto koment