Sedat Pajaziti largohet nga Drita

18.09.2016 (komentet: 0)

Pas përfundimit të ndeshjes FC Drita vs Hajvalia është mbajtur mbledhja e jashtëzakonshme e kryesisë së klubit dhe shtabit teknik të Dritës.

Slikovni rezultat za kf Drita

Në këtë mbledhje u diskutua për ecurinë e kampionatit dhe shkaqet për formën jo të mirë të klubit. Andaj si pasojë e këtyre rrethanave kryetrajneri kryesisë. Kryesia në mirëkuptim të plotë dhe në konsultim me Presidentin e Klubit Valon Murseli dhe Drejtorin Feti Murseli të cilët janë jashtë vendit, vendosën unanimisht t'a pranojnë dorëheqjen e trajnerit. Klubi FC DRITA e falenderon Sedat Pajazitin për bashkëpunimin dhe i uron suksese në të ardhmen. Gjilan, 18.09.2016 Gentrit Murseli zyrtar per media në FC DRITA

Kthehu mbrapa

Shto koment