Ronney: Mbrojtës si Terry nuk kam parë kurr

13.04.2013 (komentet: 0)

Sulmuesi i Man Utd, dhe i Anglis, Ronney mendon se John Terry është mbrojtësi më i mirë në botë.

Sipas Anglezit, John Terry bënë gjëra jasht-normalitetit në fushën e lojës.

"Terry eshte mbrojtsi me i mirë që e kam takuar deri me tani !! Ai e fut koken aty ku edhe këmba nuk hyn "

Së fundi Ronney po kalon me problmeme të inkuaidrimit në lojë, madje mediat Angleze besojnë se Rooney nuk i ka raportet e mira me menaxherin e skuadrës Alex Ferguson.

Përgaditi Lulzim Ademi

Kthehu mbrapa

Shto koment