Roberto Carlos bëhet shqiptar

07.09.2014 (komentet: 0)

Braziliani Roberto Carlos është ‘konvertuar’ në shqiptar.

Legjendës së Brazilit dhe Real Madridit i është dhuruar Plisi dhe veshja

Kombëtare para ndeshjes miqësore ndërmjet Prishtinës dhe Sivassporti/gazetaexpres/

Kthehu mbrapa

Shto koment