Puyol luan ndaj Betisit

04.04.2014 (komentet: 0)

Barcelona e ka ftuar veteranin Carles Puyol për ndeshjen e të shtunës ndaj Betisit në Camp Nou.

Blaugranët kanë humbur qendërmbrojtësin Gerard Pique në barazimin ndaj Atleticos, teksa mungojnë edhe Jordi Alba dhe Victor Valdes.

Puyol ka vuajtur nga një lëndim në gju, dhe pritet që të jetë i gatshëm për ndeshjen që zhvillohet në Camp Nou.

Barcelona ka ftuar për këtë sfidë edhe portierën e Barcelona B, Jordi Masip.

Barcelona e pret Besitin të shtunën me fillim nga ora 18:00. 

 

Kthehu mbrapa

Shto koment