Punë e kryer, Laurent Blanc trajner i ri i PSG-s

21.06.2013 (komentet: 0)

Pas refuzimit të Andre Villas Boas, Fabio Capellos dhe së fundmi Frank Rijkaard, skuadra e Paris Saint Germain është në kërkim të pasuesit të italianit Carlo Ancelotti, i cili do bëhet pjesë e Real Madrid. Siç bën të ditur portali francez "le10sport.com", sheikët kanë zgjedhur ish-trajnerin e Francës, Laurent Blanc.

Teksa tekniku francez është në bisedime edhe me skuadrat e tjera, kryesisht në Itali, PSG-ja thuhet se ka arritur akordin për një kontratë njëvjeçare.  

Kthehu mbrapa

Shto koment