PREMTIM INTERESANT NGA GRANIT XHAKA

13.04.2015 (komentet: 0)

Futbollisti kosovar Granit Xhaka ka bërë një premtim interesante për synimet në këtë sezon

Mesfushori i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka ka thënë se nëse skuadra e Schalke 04 e përfundon kampionatin më lartë së skuadra e tij, atëherë ai do të pensionohet nga futbolli.

Diferenca në mes këtyre dy skuadrave është 12 pikë, dhe ko deklaratë duket shumë interesante, pasi Xhaka është i ri në moshë. “Schalke ndodhet 12 pikë pas nesh dhe nëse na kalojnë neve, atëherë unë do mbyll karrierën”, ka deklaruar Granit Xhaka. 

Kthehu mbrapa

Shto koment