Një lajm i mirë për Shaqirin, te Interi

03.02.2015 (komentet: 0)

Trajneri i Interit, Roberto Mancini, ka publikuar listën përfundimtare të lojtarëve që do të kenë të drejt të luajnë në Europa League.

Mes Lukas Podolskit dhe Xherdan Shaqirit, trajneri italian ka zgjedhur këtë të fundit.

Kjo do të bëjë që Lukas Podolski, të mos ketë drejt të luaj në Europa League me Interin, ndërsa pritet që ky pushim në Evropë, t’i mundësojë më shumë minuta në Serie A.

Shaqiri dhe Podolski, në afatin kalimtar të janarit, janë transferuar në Inter./Indeksonline/

Kthehu mbrapa

Shto koment