Mourinho: Nuk dua ta shoh Man U në këtë gjendje

15.02.2014 (komentet: 0)

Bosi i Chelsea-t, Jose Mourinho i ka dalur në mbojtje rivalit Man Utd.

Man Utd që po perballet në kriz të thellë të ezultateve e ka marruar mbeshtetjen e Jose Mourinhos.

Portugezi tha se nuk gëzohet kur e sheh Man U në këtë gjendje dhe se ka rrespekt të madh për këtë skuadër.

Punoi :Lulzim Ademi.

Kthehu mbrapa

Shto koment