Mourinho ja mshel gojen kritikëve

21.09.2013 (komentet: 0)

Chelsea i kthehet fitores.

Skuadra nga Londra e ka mboshtur skuadren tjetër londineze, Fulhamin me rezultat 2-0.

Golat për Chelsean i shënuan Oscar, dhe Mikel.

Duhet të ceket  fakti se John Obi Mikel ka shënuar golin e parë në Prmier League për Chelsean.

Përgacditi Lulzim Ademi,

Kthehu mbrapa

Shto koment