Mourinho i thotë Klopp: Shkoj te Chelsea!?

27.04.2013 (komentet: 0)

Gjdo ditë po rriten gjasat e rikthimit të Mourinho-s në Chelsea.

Fillimisht dolën zërat por tani vjen edhe konfirmimi i Jose Mourinhos se e ardhmja e tij është në Angli te skuadra e Chelsea-t.. Sipas të përditshmes gjermane “Bild”, përpara takimit të Champions League, Special One i konfirmoi kolegut të tij Jurgen Klop qëllimin për t’u rikthyer në Londër. Por biseda mes të dyve nuk u mbyll këtu sepse portugezi i kërkoi teknikut gjerman informacione rreth sulmuesit Robert Levandovski dhe i rrëfeu gjithashtu transferimin e Falkaos te shoqëria e drejtuar nga Roman Abramoviç.

Kthehu mbrapa

Shto koment