Mourinho e Ronaldo, drejtë Chelseas

31.03.2013 (komentet: 0)

E përjavshmja britanike, ‘Sunday Express’ ka zbuluar të tjera detaje mbi rikthimin e mundshëm të Jose Mourinhos në skaudrën e Chelseas

Sipas ‘Sunday Express’, bisedimet mes portugezit dhe djejtuesve të ekipit londinez kanë avancuar, madje në to është përfshirë edhe transferimi i mundshëm i Cristiano Ronaldos në Stamford Bridge.

Mediat britanike raportojnë se ‘Special One’, u ka premtuar sdrejtuesve të Chelseas se do të rikthehet në Londër bashkë me Cristiano Ronaldon, për të cilin miliarderi rus është gati të ofrojë 70 milionë euro.

Kthehu mbrapa

Shto koment