Mourinho e nis me fitore

19.08.2013 (komentet: 0)

Chelsea i Jose Mourinhos ka shënuar fitore që ne ndeshjen e javeës së parë të Premier Leagues, kundër Hull City 2-0.

Skuadra që llogaritet favorite në këtë ligë e ka mboshtur ekipin e rikthyer në këtë gar,Hul Cityn me rezultat 2-0.

Golat për Kampionin e Europa League i shënuan Oscar dhe Lampard me një super gol nga largësia.

Kthehu mbrapa

Shto koment