Modelja italiane në tribuna për Shaqirin.

14.01.2015 (komentet: 0)

Modelja e njohur italiane, Federica Nargi, është parë në tribunat e stadiumit 'Giuzeppe Meazza'.

Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane dhe ato zvicerane, Nargi ka qenë prezente për të parë debutimin e Xherdanit, mirëpo në fund ajo është dëshpëruar pasi gjilanasi nuk u inkuadrua fare, transmeton Telegrafi.

 

Ish-e dashura e Alessandro Matrit dhe disa futbollistëve të tjerë italianë, është ndër femrat më seksi në Itali, dhe nuk është çudi nëse në një të ardhme të afërt ajo mund të jetë në krahët e Xherdanit. /Telegrafi/

Kthehu mbrapa

Shto koment