Milan shkatrron Arsenalin

16.02.2012 (komentet: 0)

Milani i ka dhënë leksion futbolli Arsenalit, duke e 'cmontuar' 4-0 në San Siro, në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve.Milan ishte fantastik gjatë gjithë takimit, derisa loja e Arsenalit ishte e 'lodht'. Një gol e shënoi Boateng, dy Robinho dhe një Ibrahimovic nga penalltia. 

Me këtë rezultat, duket se italianët e kanë të sigurtë kalimin në cerekfinale.

Kthehu mbrapa

Shto koment