Manaj takohet me De Biasin

22.10.2015 (komentet: 0)

Një tjetër suprizë e trajnerit të kuqezinjëve, Xhani de Biazi për Rei Manaj. Tekniku Italian ka suprizuar përsëri sulmuesin e Interit, pasi ka shkuar ta takojë personalisht në Milano. Sëbashku me De Biazin ka qenë dhe ndihmësi i tij Paolo Tramexani.

Një tjetër suprizë e trajnerit të kuqezinjëve, Xhani de Biazi për Rei Manaj. Tekniku Italian ka suprizuar përsëri sulmuesin e Interit, pasi ka shkuar ta takojë personalisht në Milano. Sëbashku me De Biazin ka qenë dhe ndihmësi i tij Paolo Tramexani.

Një takim miqësor me futbollistin e Kombëtares së Shpresave.  Siç mund të shikoni dhe në fotot e postuara nga Manaj, gjithçka ka shkuar mirë.

18-vjeçari ka mbetur tejet i kënaqur nga takimi miqësor me kreun e pankinës kuqezi, i cili i ka premtuar që do të grumbullohet dhe në ndeshjet miqësore që Shqipëria do të luajë në nëntor.

Ndërsa gëzimin e tij, Rei e shfaq dhe në një video të shkurtër nën ritmin e këngës kuqezi, teksa e këndon gjithë qejf, shkruan PanoramaSport.

manajj

Kthehu mbrapa

Shto koment