Lajm ne vijim: Përfundon takimi Mourinho-Perez, Special One largohet me 2 Qershor.

20.05.2013 (komentet: 0)

Para pak minutav ka përfunduar takimi në mes të Jose Mourinhos, dhe Florentino Perez President i Real Madridit.

Sipas burimeve Spanjolle është vendosur që Jose Mourinho të largohet nga Reali me 2 Qershor.

Në ora 20h00 mbahet një konferenc në Madrid, nga Presidenti Perezku do ta konfirmojë ecdhe zyrtarisht lajmin.

Destinacioni i Mourinhos dihet sipas mediave, Special One pritet të rrikthehet në konakun e vjetër në Chelsea.

Përgaditi Lulzim Ademi.

Kthehu mbrapa

Shto koment