Kf Gjilani hap kampionatin me Llapin.

25.08.2013 (komentet: 0)

Skuadra e madhe Kosovare por që është pjes e liges së parë Kf Gjilani hap sezonin kundër Llapit.

Ekipi i Muhamrrem Sahitit që ka transferuar 5 futbollist pas privatizimit të klubit llogaritet si pretendente bashkë me Liriën dhe Vllaznimi për rikthim në Superligë, takimi fillon në ora 17h00.

Kthehu mbrapa

Shto koment