Hernanes i lumtur te Interi

08.03.2014 (komentet: 0)

Mesfushori i Interit, Hernanes, thotë se është shumë i lumtur me vendimin që ai ka bërë për t’i bashkuar klubit Nerazzur.

 

28 vjeçari ka pësuar një dëmtim të lehtë, por do të luajë të dielën ndaj Torinos.

“Një muuaj ka shkuar shpejt. Jam i lumtur dhe po më pëlqen gjithçka, nga lojtarët deri te stafi”.

“Po ndihem shumë mirë dhe jam i gatshëm që të luaj nga minuta e parë”.

“Ne duam të shfaqim paraqitje të mirë dhe të fitojmë ndeshjet e radhës”, ka thënë Hernanez.

/E.Smerqaku

Kthehu mbrapa

Shto koment