Guardiola drejt Arsenalit

31.10.2014 (komentet: 0)

Arsenali është duke menduar që të zëvëndësojë teknikun e kahmotshëm, Arsene Wenger, me trajnerin e Bayernit, Pep Guardiola.

 

 Kështu të paktën shkruan London Evening Standard, që garanton se Arsenali po kërkon strateg të ri.

Dhe loja e shpejt atraktive me pasime është ajo që karakterizon Arsenalin, por edhe vet Guardiolën, andaj shihen si një çift i përkryer.

Mbetet të shihet ajo që do të ndodhë, por Guardiola një herë për një herë është i zënë me Bayernin.

Kthehu mbrapa

Shto koment