Gjilani e nis me fitore

26.08.2013 (komentet: 0)

Gjilani ka shënuar fitore në ncdeshjen kunder Llapit me rezultat 2-1.

Kjo ishte ndeshja e  parë për Gjilanin dhe Llapi në këtë sezon të ligës së parë.

Golat për Gjilanast i shënuan Genc Sermaxhaj, dhe Labinot Haliti.

Përgaditi Lulzim Ademi.

Kthehu mbrapa

Shto koment