Gerard Pique : Chelsea fajtor per shkarkimin e Guardiolas !

22.03.2013 (komentet: 0)

Ndeshja Barcelona-Chelsea e luajtur n♪7 sezonin e kaluar që përfundoi 2-2, ka mbetur e ithët për Pique-n,dhe ekipin e Barcelones,

Mbrojtesi spanjoll foli per mediat spanjolle ne prag te ndeshjes kualifikuese Spanje - Finland , ne nje pytje per Guardiolen dhe ndikimin e tij aii u shpreh " ne qoft se do ta eliminonin chelsean ne do ta fitonim Championsin pa problem dhe jam i sigurt qe Guardiola do te qendronte edhe me tutje tek ne "

Kthehu mbrapa

Shto koment