Fabregas i gatshëm për Evertonin

09.02.2015 (komentet: 0)

Superylli i Chelseas, Cesc Fabregas është rikthyer nga lëndimi dhe është i gatshëm për ndeshjen e ardhshme të skuadrës së tij kundër Evertonit.

 

 

Fabregas është rikthyer nga lëndimi dhe është i gatshëm për ndeshjen e së mërkurës e cila është shumë e rëndësishme për Chelsean, ajo kundër Evertonit.

“Unë mendoj se Fabregas do të luajë të mërkurën pasi kundër Aston Villa vendimi im ishte për ta ruajtur atë”, tha Mourinho për reporterët.

“Neve nuk na mungoi ai shumë pasi Ramires është rikthyer në formën e tij më të mirë. Ai ishte i mirë ndaj Liverpoolit, Cityt dhe Aston Villas”, përfundoi trajneri portugez.

 

Kthehu mbrapa

Shto koment