Fa Cup, sonte super-derbi Man City- Chelsea

15.02.2014 (komentet: 0)

Fa Cup vazhdon të sjellë emocione te teleshikuesit.

Dy gjigantët takoken sonte në Etihad staduim.

Chelsea vjen më e fortë psikologjisht pas është vendin e parë në tabel, pas fitoreve ndaj rivalit të sotem Man City 0-1, dhe fitores ndaj Newcastle 3-0, ne Stamford Bridge.

Punoi :Lulzim Ademi.

Kthehu mbrapa

Shto koment