Eto’o: Nuk largohem nga Chelsea

24.02.2014 (komentet: 0)

Samuel Eto’o ka përgënjeshtruar njoftimet se po përgatitet të largohet nga Chelsea.

Kamerunasi ka shënuar shtatë gola në 27 paraqitje qëkur nënshkroi kontratë njëvjeçare në gushtin e kaluar.

“Për mua janë publikuar informata të rrejshme dhe degraduese”.

“Dua t’ua kujtoj të gjithëve se kam dashuri të madhe për të Chelsean. Kam shumë respekt për udhëheqësit e mi dhe bashkëlojtarët”.

“I dua tifozët e Chelseat dhe do të vazhdoj të jap gjithçka për të mbrojtur Blutë”, ka shkruar 32-vjeçari në Instagram

Përgaditi : Engjell Smerqaku

Kthehu mbrapa

Shto koment