Drita fiton midis Drenicës.

08.09.2013 (komentet: 0)

Drita kë fituar ndeshjen e zhvilluar në Skenderaj kundër Feronikelit me rezultat 2-3.

Gjilanast luajtën më mirë që nga fillimi i lojës dhe fitorja e tyre ishe e meritueshme.

Me këtë fitore Drita ka grumbulluar 6 pikë, në ndeshjen e ardshme Drita në stadiumin e nxetë në Gjilan e pret Prishtinën.

Përgaditi Lulzim Ademi.

Kthehu mbrapa

Shto koment