Chelsea me ofertë për Pique

30.10.2014 (komentet: 0)

Chelsea ka bërë ofertë për mbrojtësin e Barcelonës, Gerard Pique.

Blutë janë duke shpresuar që të mposhtin Manchester Unitedin për nënshkrimin e futbollistit spanjoll.

Sipas Metro, janë 30 milionë euro që Chelsea i ka bërë gati për lojtarin 27-vjeçar.

Pique shihet si një mbrojtës i shumanshëm nga Mourinho dhe ideal për planet e tij defensive.

Kthehu mbrapa

Shto koment